page-header

About Us

درباره تلویزیون جهانی دریم لند بیشتر بدانید

DREAMLAND TV - THE FIRST PERSIAN TV IN AUSTRALIA AND NEW ZEALAND

کمپانی دریم لند در اواخر سال ۲۰۰۹ میلادی فعالیت خود را با تهیه و تولید آثار صوتی و تصویری آغاز نمود تا اولین قدم ها را در جهت معرفی خود به عنوان رسانه ای متفاوت و مستقل  در زمینه خلق محصولات فرهنگی و هنری بردارد.

یکی از اهداف تاسیس و آغاز فعالیت این رسانه بیان و به تصویر کشیدن نگرش و تفکراتی متفاوت و ارتقاء سطح کمی و کیفی آثاری بود که طی روندی از پیش تعیین شده و با تامین اهداف گوناگونی تولید وعرضه می شوند. آثاری که به استثناء تعداد معدود و انگشت شماری در یک روند و خطه مشی از پیش تعیین شده و به عبارتی کلیشه ای و هدفمند تولید گردیده و مخاطبین خود را نه تنها به مسیر روشنی رهنمون نمی شوند بلکه با ریسمانی پنهان و مرموز نهفته در اثر ایشان را به سوی کلیشه ای غلط اما پیش بینی شده می کشاندند.

گرچه اقدامات و فعالیت های کمپانی دریم لند در زمینه این ساختار شکنی مرسوم قدمی کوچک خواهد بود اما امید است که  با حمایت شما عزیزان سر آغاز و نقطه عطفی برای شروع تحولی بزرگ در این عرصه خواهد شد. لازم  به ذکر است رسانه دریم لند هیچ گونه وابستگی مالی و اخلاقی به هیچ یک از گروه های سیاسی و مذهبی و جریان های فکری خاص داخلی و خارجی نداشته و نخواهد داشت و تمام مطالب منتشر شده به نام دریم لند فقط از طریق این وب سایت و سامانه های متعلق به این رسانه بر روی شبکه های اجتماعی مورد تایید می باشد.

میلاد زهره وندی

مدیر و موسس دریم لند

Dreamland Tv is an independent film and television production company specializing in authored and contemporary drama based in Melbourne, Australia.

Dreamland TV has a team of highly motivated and experienced professionals with expertise in project development; production, post production, sales and marketing in film and television world .We provide high quality sound and video production and post-production services for clients in Melbourne or around Australia. However the business will be conducted as a corporation and will be operated on that basis.

We will have the ability to produce story-driven and thought-provoking feature films with mainstream appeal on a low-budget. Our business and personal dealings, agreements, and relationships will be conducted in the highest ethical manner. We believe in client service and treat our customers and our audiences with the highest level of respect beginning with the profession demeanor and expertise of our employees.

We are trying to make films, documentaries, music videos, TV ads, reality shows and etc about people, places, products, services and messages that make a positive contribution to life on our planet. There are plenty of great things going on in our world that need to be publicized, explained, promoted and brought to the public awareness.

زمینه فعالیت های تلویزیون جهانی دریم لند

Our Services
 • تولید و ساخت فیلم های کوتاه و بلند سینمایی
 • تهیه و تولید آلبوم های موسیقی
 • ساخت و پخش تیزرهای تبلیغاتی
 • برگزاری کنسرت های موسیقی
 • ساخت فیلم های مستند و تلویزیونی
 • پخش و اکران جهانی فیلم های سینمایی
 • همکاری رسانه ای در تولید محتوا
 • انتشار موزیک ویدئو در شبکه های بین المللی خارجی و داخلی
 • راه اندازی و پشتیبانی شبکه های تلویزیونی
 • کشف وپرورش استعداد های هنری
 • خدمات ثبت جهانی فیلم و سریال
 • اکران جهانی در جشنواره های معتبر

DREAMLAND TV - تلویزیون جهانی دریم لند اولین تلویزیون پارسی در استرالیا و نیوزلند

دریم لند اولین تلویزیون فارسی زبان در قاره اقیانوسیه با تعداد مخاطبان و بینندگان قابل توجه از سر تا سر دنیا مفتخر است که همچنان به صورت مستقل و خصوصی و بدون وابستگی به هیچ نهاد دولتی یا غیر دولتی داخلی و یا خارجی توانسته به عنوان رسانه ای مردمی در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری فعالیت کند.

Follow Us

appleAppStoreBadgeBig-300x80
DDD
SSW
Android-app-on-google-play-300x80

دریم لند بر مبانی و اصول فلسفی و سیاسی ذیل به شدت پایبند است

Our Missions and Values
background

در سرزمین رویاها آنچه دور نیست رویای منو توست. آری در اینجا رویای من رویای توست

MILAD ZOHREVANDI / CEO & FOUNDER